محلول پاک کننده استینلس استیل (محلول اسیدشویی)

محلول پاک کننده سطوح و سوختگی های کنار جوش جهت کلیه  آلیاژهای استینلس استیل بکار می رود. در مدت زمان اندک(3تا10 دقیقه)و با قدرت بالا سطوح را پاک میکندو هیچگونه اثرات مخرب و مات کنندگی بر پایه فلز به جا نمی گذارد. فاقد بوی تند و زننده و گازهای اسیدی و ازبین برنده سخت ترین کاربیدها و اکسید ها و چربیهای موجود بر کلیه سطوح استینلیس استیل می باشد.

 


محلول غیرفعال ساز استینلس استیل

وظیفه لایه غیر فعال در فولادهای زنگ نزن مقاومت در برابر خوردگی است. پس از جوشکاری و اسیدشویی استفاده از محلول غیرفعال ساز باعث تسریع تشکیل لایه مقاوم به خوردگی و افزایش ضخامت آن در سطح فلز خواهد شد.

 


پودر تیزکن الکترود تنگستن

در مدت زمان فوق العاده اندک(30 ثانیه) بدون نیاز به قطع عملیات جوشکاری  و یا ترک محل جوشکاری نوک الکترود تنگستن  را بدون نیاز به خارج کردن از تورچ یا سنگ زنی به بهترین حالت تیز می نماید.مزیت این روش جلوگیری از پراکنده شدن غبار سرطان زای تنگستن، هزینه ناچیز، کیفیت و دقت بالاست.

 


محلول ضد پاشش جرقه

آنتی اسپاتر پایه آب دارای راندمان بالای کیفی و صرفه اقتصادی با کیفیت بالا جهت جلوگیری از آسیب های ناشی از فرآیند جوشکاریMIG/MAGبرای محافظت از قطعات تورچ بکاربرده می شود.به خاطر نداشتن عنصر سیلیکون و مشتقات آن هیچگونه عوارض انسانی برای سلامتی کاربر و محیط ندارد و به خاطر نداشتن مایعات روغنی در فرمول خود و دمای پایین تبخیر در صورت ورود به حوضچه جوش آسیبی به آلیاژجوش وارد نمی کند. بواسطه استفاده از پمپ دستی و ظرف شفاف هزینه ای بابت گازهای سمی و بدبو پرداخت نمی شود و  از غلظت و سالم بودن محلول اطمینان حاصل می شود.

 


ژل پاک کننده و محافظ تورچ جوشکاری

ژل محافظ تورچ در دو نوع پایه روغن و پایه آب با قدرت پایداری  بالا و پوشش  دهی  قوی  در دهانه شعله پوش تورچ MIG/MAGباعث جلوگیری  از چسبیدن پاشش ها و جرقه های حاصله از جوشکاری می شود.

 


پد مخصوص پاک کننده سیم جوش

این پد در سیستم تغذیه سیم فرایند های جوشکاری زیر پودری، MIG/MAGو توپودری جهت کلیه آلیاژهای فولاد، آلومینیوم، استیل و... به کار میرود. پد بین قرقره سیم جوش و اولین نازل ورودی سیم تغذیه دستگاه جوش قرارگرفته و کلیه اکسیدها و چربیها و غبارهای حاصل از مراحل تولید جوش را قبل از وارد شدن به دستگاه و تورج به طور کامل پاک می کند.

 


خمیر محافظ جوش

یک راه حل با عملکرد فوق العاده سریع و کیفی، قبل از اتصال لوله ها یا سطوح حساس به خوردگی و اکسیداسیون سطحی داخل مقطع جوشکاری شده و بکاربرده می شودتا درحین جوشکاری از تغییرات ناخواسته در فلز پایه جوش جلوگیری شود. محافظت در برابر تغییرات آلیاژ سطوح داخلی لوله های انتقال، جایگزین سریع عملیات پرچینگ، بدون هیچ آسیب و خطر زیست محیطی و قابل حمل در هر مکان و پروژه از مزیت های این خمیر می باشد.

 


پودر رسوب زدا و جرم زدا

این پودر با فرمول پیشرفته و بی نظیر خود در مدت زمان اندک(24 تا 48 ساعت کارکرد دستگاه) کلیه رسوبات و جرم های  داخل مجراهای عبور آب خنک کننده را بدون هیچگونه آسیب به قطعات فلزی و غیر فلزی و.. از بین برده و خارج میکند و توان خنک کاری سیستم خنک کننده را  بدون نیاز به ماده اضافی احیا میکند.

 


محلول خنک کننده ضد یخ، ضد جوش و ضد رسوب

این محلول با نسبت های خالص یا با نسبت های از پیش تعیین شده (درج روی بسته)همراه با آب مقطر در درون محفظه آب یونیت آبگرد ماشین آلات جوش و برش ریخته شده که در فصول سرد باعث جلوگیری از یخ زدگی و در فصول گرم باعث بالا بردن ضریب انتقال حرارتی آب می شود. جلوگیری ازتشکیل لایه رسوب در سطوح داخلی لوله ها و داغ نشدن تورچ در دست اپراتور و جلوگیری ازخراب شدن بر اثر دمای حاصل از جوشکاری از مزیت های این محلول است.